הנדסה - תכנון ואפיון מערכות מיזוג אוויר

כחלק מהערך המוסף של אדר מזגנים המתבסס על ניסיון רב השנים בהקמה ותפעול של מערכות קירור לאתרי תקשורת ומערכות קריטיות, אנו מספקים ללקוחותינו בישראל וברחבי העולם שירות ייעוץ מבוסס ניסיון ולמידה באפיון המערכת המתאימה להם ובמציאת פתרונות מסחריים בהתאם לדרישותיהם.
למידע נוסף

התקנת מערכות מיזוג אוויר

צוותי ההתקנות של חברת "אדר מזגנים" מיומנים ובעלי ידע וניסיון רב שנים הכולל ליווי והדרכה בפרויקטים בארץ ובחו"ל. כל העבודה נעשית תחת ליווי צמוד של מנהל טכני מטעם החברה.
למידע נוסף

שירות ותחזוקה

מתוך הבנה והיכרות עם דרישות וצרכי לקוחותינו מתחום התקשורת והמערכות הקריטיות, אנו מודעים כי מוצר ללא שירות אמין וזמין 24/7 משמעותו נזק אמתי ללקוחותינו. לכן, הקמנו מערך שירות ותחזוקה ממוחשב ומתועד מרגע הקריאה ועד סגירת התקלה, את העבודה בשטח מבצעים טכנאים מיומנים המוכנים לקריאה סביב השעון . כמו כן, לחברות המיוצגות על ידינו ישנו מערך שירות ותמיכה גלובאלי.
למידע נוסף

ניקוי תעלות

חברת אדר מזגנים החליטה להרים את כפפת השמירה על אוויר נקי במערכות המיזוג ולהוות חלוצה בתחום זה בישראל. לאחר לימוד התקנים האירופיים והאמריקאים הקיימים בנושא וחתימה על הסכם העברת ידע ושיתוף פעולה עם החברה המובילה בתחומה בעולם- DunDuct הדנית, יצאו צוותי החברה להשתלמויות באירופה. עם סיום ההשתלמות והתאמת תקני איכות האוויר הקיימים בחו"ל לתנאים בישראל, גובשה שיטת AQM- שיטת הניקוי המתקדמת בעולם, המותאמת לתנאים בישראל.
למידע נוסף