אודות

אדר מזגנים (1995) בע"מ

החברה הוקמה בשנת 1995 ומתמחה בפתרונות קירור ייחודיים לציוד אלקטרוני  בסביבת עבודה קריטית: אתרי תקשורת, ארונות חשמל, חדרי מחשב, מכונות ועוד. 

יעוץ ואפיון הנדסי מקצועי- הערך המוסף של "אדר" מתבסס על ניסיון רב שנים בהקמה ואחזקה של מערכות קירור לאתרי תקשורת ומערכות קריטיות. 

החברה מעניקה יעוץ הנדסי רציף, תמיכה לאחר ההתקנה ואספקת חלקי חילוף סדירה מהמדף. 

מעטפת שירות- מערך שירות של טכנאים מיומנים פרוס ב-3 מרכזים בארץ.

פעילות בינלאומית- במהלך העשור האחרון בצענו פרויקטים ברחבי העולם לקירור ציוד באתרי שדה ומתגי תקשורת, שכללו ליווי, התקנה, הכשרת הצוותים המקומיים ותמיכה טכנית שוטפת.

חיסכון באנרגיה- מהיכרות עם צרכי לקוחותינו אנו פועלים באופן רציף למציאת פתרונות חדשניים ויישום מערכות לחיסכון באנרגיה: מערכות קירור המפחיתות את צריכת הדלק באתרי גנראטור, אגירת קור, שילוב מערכות הכנסת אויר חיצוני (צח), מערכות קירור גיאותרמיות ועוד.

ניהול מקוון לשירות ובקרה- החברה עושה שימוש בתוכנה המקוונת "ProdActive" המייעלת את תהליכי העבודה ואופן מתן השירות ללקוח, משלב פתיחת קריאת השירות דרך תפעול הצוותים ועד תיעוד וסגירת הקריאה. בנוסף "ProdActive" מזהה ומתריעה בפני תקלות אפשריות באמצעות מנגנון ניטור ובקרה מתקדם באתרים ייעודים, הלקוח פותח את קריאת השירות דרך ממשק אינטרנטי או אפליקציה ומקבל עדכונים בזמן אמת אודות סטטוס הטיפול בפנייתו.
 

מוקד שרות 24/7 ותיקון כול תקלה בתוך 4 שעות בכול רחבי הארץ.

תקנים והסמכות: 

• תקן ISO 9001:2015
• ספק מורשה של משרד הביטחון
• מפעל חיוני לשעת חירום
 

כדאי שתדעו גם

מעטפת שירות

מתוך הבנה והיכרות עם דרישות וצרכי לקוחותינו מתחום התקשורת והמערכות הקריטיות, אנו מודעים כי מוצר ללא שירות אמין וזמין משמעותו נזק אמיתי ללקוחותינו ולכן הקמנו, עבור לקוחותינו בישראל, מערך של טכנאים מיומנים המוכנים לקריאה סביב השעון. כמו כן, לחברות המיוצגות על ידינו ישנו מערך שירות ותמיכה גלובאלי.

ייעוץ ואיפיון מקצועי

כחלק מהערך המוסף של אדר, המתבסס על ניסיון רב שנים בהקמה ותפעול של מערכות קירור לאתרי תקשורת וציוד אלקטרוני, אנו מספקים ללקוחותינו בישראל וברחבי העולם שירות ייעוץ מבוסס ניסיון ולמידה באפיון המערכת המתאימה להם ובמציאת פתרונות מסחריים פשוטים ביותר ליישום, בהתאם לדרישותיהם.

חיסכון באנרגיה

חברת "אדר" פועלת באופן רציף ועדכני לשיפור החיסכון באנרגיה באתרי התקשורת. על ידי שימוש מושכל במגוון פתרונות טכנולוגיים ותכנוניים, אנו ממשיכים לייעל את מערך הקירור של לקוחותינו.

פעילות בין לאומית

במהלך העשור האחרון אנו מעורבים בפרויקטים מתמשכים בזירה הבינלאומית, כספקים ויועצים. ניסיוננו הרב בהקמת מערך שירות אמין ומקצועי המבוסס על מוצרים איכותיים, מאפשר ללקוחותינו להתמקד בחלקים אחרים של הפרויקטים ולהניח לנו לטפל בצד הקירור של ציוד התקשורת. אנו מלווים את הלקוח משלב האפיון והתכנון, ועד לשלב ההתקנה והכשרת הצוותים המקומיים, תוך המשך תמיכה מרחוק (אנגולה, גאנה, ירדן, גיניאה,ועוד).